Ostatni 6 etap konkursu XPS Revolt by Brodka i ostatni zwycięzcy!

11.03.22
Powered by

Zakończył się właśnie 6 etap konkursu XPS Revolt by Brodka i poznaliśmy ostatnich 10 zwycięzców oraz zwyciężczynie. Teraz jury pod przewodnictwem Brodki wybierze ze wszystkich 60 prac dzieła, które wplecione zostaną w finałowy, eksperymentalny spot tworzony przez Brodkę. Ich autorzy i autorki otrzymają najwyższej klasy laptopy Dell XPS 13 na platformie Intel EVO.

W ostatnim etapie konkursu otrzymaliśmy aż 276 prac. Mamy wrażenie, że poziom tego etapu był najmocniejszy ze wszystkich. Możecie to ocenić, oglądając wyróżnione dzieła na stronie XPS Revolt. Poniżej prezentujemy kilka z nich, a ich wybór jest naprawdę przypadkowy – poza jednym, którego autor w sposób bardzo sugestywny przedstawił rzeczywistość, w której się znaleźliśmy:

Szymon Kabała, NothingToSay

Maciej Świąder, Industrial Syberia
Aleksandra Ołdak, Morphe

Konkurs XPS Revolt by Brodka rozpoczął się 17 stycznia i zakończył 4 marca. O jego przebiegu i założeniach napisaliśmy m.in. w materiale na portalu Uzdalnieni.pl.  Co tydzień w piątek ogłaszaliśmy zwycięzców i zwyciężczynie kolejnych etapów. Z kompletem wyróżnionych prac zapoznać się można w EVOtece. Warto zobaczyć, jak 60 cyfrowych twórców i twórczyń zinterpretowało w 4 kategoriach: dźwięk, obraz, ruch, znak, czym dla nich jest piękno, wolność czy moc twórcza.

Po wyłonieniu ostatniej dziesiątki prac, Brodka wybierze ścisłych finalistów i finalistki, których poznamy za kilka tygodni. Fragmenty ich dzieł audio, wideo, obrazów, fontów czy motywów muzycznych zostaną wykorzystane przez Brodkę w jej eksperymentalnym spocie tworzonym dla marek Dell i Intel. Jesteśmy ogromnie ciekawi finału tego odważnego eksperymentu!

Warto dodać, że finaliści i finalistki otrzymają także bardzo cenną nagrodę – najwyższej klasy laptop Dell XPS 13 na platformie Intel EVO. To sprzęt, który na pewno pomoże im jeszcze bardziej rozwinąć cyfrowe talenty 🙂

Zapraszamy do dalszego śledzenia naszego portalu, gdzie już niebawem ogłosimy finalistów i finalistki całego konkursu XPS Revolt by Brodka!

Więcej z tej kategorii