Mariusz Przybylski „ubiera” laptopy Dell z Intel Evo. Rusza stylowa promocja Dell

Powered by

Etui i bluzę z limitowanej kolekcji „XPS Revolt by Mariusz Przybylski” można zdobyć biorąc udział w rozpoczętej właśnie stylowej promocji Dell na 13-calowe laptopy z serii XPS oraz Inspiron na platformie Intel Evo. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania kolekcji. Sprawdźcie szczegóły!

Stylowa promocja Dell to kolejna odsłona kampanii „XPS Revolt” dedykowanej cyfrowym twórcom i innym kreatywnym użytkownikom laptopów. Do jego realizacji marki Dell i Intel zaprosiły renomowanego polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego, który zaprojektował limitowaną kolekcję dostępną wyłącznie przy zakupie laptopów Dell XPS na platformie Intel Evo.

Kolekcja składa się z unikalnego etui na laptop 13, które zostało stworzone z nieoczywistych pod względem faktury, a jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów. Zostały one zestawione w bardzo oryginalny sposób, co, jak mówi sam projektant, ma podkreślić charakter laptopów XPS.

– W moich projektach zawsze punktem wyjścia jest człowiek, jego wygląd, temperament, styl życia – mówi Mariusz Przybylski. – Dokładnie tak samo było w tym przypadku, tylko że zamiast osoby musiałem „ubrać” laptopa. Zainspirował mnie nie tylko doskonały design tego urządzenia, ale również jego wszechstronność, mobilność i nowoczesność – fakt, że może być doskonałym towarzyszem swojego użytkownika nie tylko w domu czy biurze, ale praktycznie wszędzie.


Kolekcja obejmuje również bluzę streetwearową o przerysowanej geometrycznej sylwetce, charakterystycznej dla stylu projektanta, która łączy w sobie unikatowy design, jakość wykonania i funkcjonalność. Inspiracją do jej stworzenia były niezwykłe prace laureatów konkursu “XPS Revolt by Brodka” uwiecznione w spocie promocyjnym, które odrodziły się w postaci autorskiego nadruku Mariusza na bluzie.

Zaangażowanie Mariusza Przybylskiego w rozpoczęty wcześniej eksperyment twórczy łączy się z przekonaniem Della, że kreatywność powinna sięgać po różne środki wyrazu. W rezultacie powstała kolekcja, która krzyżuje wielu artystów, a u jej podstaw leży potrzeba wyrażanie siebie. Kolaż został zaprojektowany z wyrazistych elementów prac Aleksandry Ołdak, Błażeja Dolot, Witolda Gretzyngier oraz Pawła Gizy, aby uzyskać niepowtarzalną estetykę.

Kolekcja XPS Revolt by Mariusz Przybylski do zdobycia jest w ramach stylowej promocji Dell. Występują one w pakiecie z 13-calowymi laptopami Dell na platformie Intel Evo z serii XPS (etui i bluza) oraz Inspiron (bluza).

Aby wziąć udział w promocji, należy kupić objętego nią laptopa w sklepie stacjonarnym lub internetowym jednego z partnerów sprzedażowych promocji. Zakupiony sprzęt należy następnie zarejestrować na stronie promocyjnej https://xpsrevolt.pl/zarejestruj. Po pozytywnej weryfikacji zakupu, uczestnik otrzymuje przesyłkę z bonusem promocyjnym. W zależności od zakupionego modelu, będzie to albo pakiet etui + bluza albo sama bluza.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania zasobów kolekcji, która jest limitowana. O przyznaniu bonusa promocyjnego decyduje zatem nie tylko spełnienie warunków promocji, ale również kolejność zgłoszeń. Szczegółowe zasady promocji znajdują się na stronie https://xpsrevolt.pl/ oraz w dostępnym tam regulaminie. Na stronie można również dowiedzieć się więcej o genezie i pierwszym etapie projektu „XPS Revolt” oraz o zaletach laptopów z serii Dell XPS będących brand hero kampanii.

Za koncept kreatywny i kompleksową obsługę projektu „XPS Revolt” odpowiedzialna jest agencja reklamowa Pakaya. Zakup mediów w ramach kampanii powierzono domowi mediowemu MediaHub.

Więcej z tej kategorii