Kampania XPS Revolt by Brodka doceniona w prestiżowym konkursie kreatywnym

Powered by

Projekt XPS Revolt by Brodka czyli kolaboracja cyfrowych twórców, której efektem był zupełnie nieszablonowy spot reklamowy współtworzony przez społeczność artystów, został zauważony i doceniony w ogólnopolskim konkursie reklamowym organizowanym przez Stowarzyszanie Komunikacji Marketingowej. Aż 3 nominacje w KTR i Innovation Award to ukłon w stronę kreatywności, odwagi i oryginalności wszystkich zaangażowanych znanych i utalentowanych mniej znanych z nazwiska!

Wiemy, że wśród członków społeczności Uzdalnionych jest duża grupa twórców, którzy byli zaangażowani w projekt XPS Revolt by Brodka. W jego trakcie Monika Brodka jako dyrektorka artystyczna i reżyserka kierowała pracą nad stworzeniem spotu, który opowiadał o laptopie Dell XPS na Intel Evo w sposób nietypowy, językiem sztuki.

To właśnie praca wszystkich was, oryginalne podejście do tematu, świeżość i zaufanie sprawiły, że powstał tak kreatywny spot. To również dzięki wam i waszej inwencji twórczej projekt wyróżnił się na tle innych i został zauważony w konkursie KTR. Ogromne gratulacje!

Powodów do radości jest wiele. KTR to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych w kraju, w którym nagradzane są kampanie reklamowe odznaczające się twórczą odwagą, wyrazistością i przełamywaniem konwencji. W tym roku konkurencja była ogromna, aż 1036 zgłoszenia, które oceniało aż 80-ciu specjalistów zasiadających w składach jurorskich.

XPS Revolt by Brodka został doceniony w kategorii: Use of User Generated Content czyli takiej, w której społeczność, fani i twórcy, jednym słowem WY jesteście w centrum i staliście się nieodzowną częścią działań.Kolejna nominacja została przyznana w kategorii Costium Design za kostiumy Andrzeja Sobolewskiego. To jeszcze nie koniec. XPS Revolt by Brodka otrzymał nominację w konkursie Innovation Award dla projektów wskazujących kierunek zmian w komunikacji. Tutaj został doceniony w kategorii Still&Motion Picture czyli takiej, w której nośnikiem zmiany był obraz oraz to jak powstał, ale także jego odmienność od dotychczasowych schematów. 

Nie byłoby tego projektu gdyby nie tysiące zaangażowanych i utalentowanych twórców! Dziękujemy, że jesteście z nami. Wyniki konkursu poznamy już wkrótce! Trzymamy kciuki!

Więcej z tej kategorii