Brodka w Bolesnym Poranku Newonce.radio o konkursie XPS Revolt

13.02.22
Powered by

W środę 9 lutego, w programie Bolesny Poranek gościła Brodka, ambasadorka konkursu XPS Revolt. Opowiedziała o tym, jakie ma sposoby na rozkręcenie w sobie kreatywności, czym dla niej jest twórczy eksperyment i zachęcała do udziału w trwającym konkursie XPS Revolt by Brodka.

W programie, który co rano (bez)boleśnie budzi nas na falach Newonce.radio, Piotr Kędzierski i RAS postanowili rozpocząć dzień od ważnych pytań o sztukę i twórczość. Razem z Brodką zgłębiali temat twórczych inspiracji, kreatywności i weny. Zastanawiali się, co ich inspiruje i nakręca do tworzenia i jaka jest metoda przełamania impasu, który dosięga czasem każdego, kto działa i tworzy.

Po kolejnym tygodniu zgłoszeń w konkursie XPS Revolt, Brodka mogła powiedzieć już nieco więcej o poziomie nadsyłanych prac i swoich wrażeniach. Podkreśliła, że jest bardzo pozytywnie zaskoczona tak liczbą, jak i kreatywnością zgłoszeń. Tłumacząc swoją decyzję zaangażowania w konkurs XPS Revolt podkreśliła, że takie wyzwanie wpisuje się w jej eksperymentalne podejście do sztuki i że to dla niej ekscytujące doświadczenie poznawać anonimowych twórców, mających w sobie ogromne pokłady kreatywności. Brodka zachęcała do zgłaszania prac, ośmielając przede wszystkim twórców animacji 3D, których w konkurs angażuje się najmniej, a animacje to jedna z kategorii najbliższych jej sercu.

Cyfrowi twórcy, muzycy, graficy, animatorzy, projektanci – razem z Brodką zapraszamy do udziału w XPS Revolt! Konkurs trwa do 4 marca, a zgłosić się można w każdej chwili poprzez stronę konkursu: xpsrevolt.pl

Audycja “Bolesne poranki” w newonce radio

Ci, którzy nie zdążyli na Bezbolesny Poranek z udziałem Brodki, mogą go przesłuchać jako podcast na stronie newonce radio.

Więcej z tej kategorii